صفحه اصلیانتشارات

خبرنامه های انجمن مهندسی صنایع ایران

انتشار خبرنامه دی ماه 95 مهندسی صنایع

85مین شماره خبرنامه مهندسى صنایع منتشر شد 85مین شماره خبرنامه به معرفی قابلیت های اینترنت اشیای پرداخته است. دکتر اعتماد مقدم در سرمقاله خود، اشاره می کند که ایران بکارگیری موثر این فناوری، تدوین نقشه راه ورود و استراتژی نحوه استفاده کسب و کارها از آن را در دستور کار قرار داده است. این شماره ضمن معرفی کاربرد نرم افزار Enterprise Dynamics در شبیه سازی لجستیک، به مباحث تصمیم گیری پرداخت است و می توانیم با تاثیر لنگرگیری ذهنی در تصمیم گیری و رهبری از طریق تصمیم گیری با اجماع آشنا شویم. از دیگر مطالب این شماره خبرنامه، آينده نگری در فقرا، صندوق های سرمایه گذاری و استراتژی کالباسی است.


خبرنامه 84 مهندسی صنایع 12 صفحه ای شد

84مین شماره خبرنامه مهندسى صنایع منتشر شدهشتاد و چهارمین شماره خبرنامه مهندسی صنایع،  با سرمقاله ای از دکتر علیرضا معینی، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، ضمن اشاره به ضرورت بازنگری اساسی در رشته مهندسی صنایع، کاربرد نرم افزار ExpertChoice و تصمیم گیری به روش AHP را کرده شده است. گزارش 2 رویداد عمده انجمن در آبان ماه، گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع و 42مین گردهمایی انجمن با موضوع کاربرد مهندسی صنایع در مدیریت شهری . در این شماره، به اولین نشست استانی انجمن در دانشگاه یزد با موضوع "نوآوری، تکنیک های حل مساله و خلق یک محصول جدید" پرداخته شده است.


خبرنامه 83 مهندسی صنایع منتشر شد

83مین شماره خبرنامه مهندسى صنایع منتشر شدهشتاد و سومین شماره خبرنامه مهندسی صنایع، ویژه ورودی های 95 مهندسی صنایع، ضمن بیان راه های برتری در حوزه مهندسی صنایع بهتر، به معرفی پزشک صنعت پرداخته است و سرمقاله جایگاه انجمن های علمی در تصمیم سازی های ملی را بررسی و با ذکر پتانسیل های موجود در این نهاد تخصصی، تصمیم گیران کشور را دعوت به بهره گیری از این توان در تدوین برنامه ها، کارشناسی فعالیت ها و کنترل آنها می کند. در این شماره، ضمن معرفی تقویم آموزشی نیمسال دوم انجمن مهندسی صنایع، از تشکیل کارگروه اشتغال مهندسان صنایع خبر داده شده است.


خبرنامه 82 مهندسی صنایع منتشر شد

خبرنامه 82هشتاد و دومین شماره خبرنامه مهندسی صنایع، ضمن بررسی زمینه های ورود مهندسان صنایع به بازار نظام سلامت، کاربردهای نرم افزار اکسل را در حوزه های کاری مختلف مهندسی صنایع بیان کرده است. در این شماره، ضمن معرفی نشریه دریچه از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، با الگوهای تصمیم گیری، تدبیر و مدیریت در شرایط بحرانی آشنا می شویم. همچنین گزارش چهلمین گردهمایی انجمن با موضوع "از استراتژی بنگاه تا راهبرد ملی" به همراه مطالب متنوع دیگر در قالب گزارش، خبر و مقاله در این خبرنامه گنجانده شده است.


خبرنامه 81 مهندسی صنایع منتشر شد

خبرنامه 81هشتاد و یکمین شماره خبرنامه انجمن مهندسی صنایع ایران ویژه شهریور 95 منتشر شد. در این شماره به مناسبت بازگشایی مدارس، توسط دکتر امیرعباس شجاعی، عضو هیات مدیره انجمن، در چند پرده به جایگاه حرفه ای مهندسی صنایع، پرداخته است و دکتر سید علیرضا میر محمدصادقی، عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین (ع) نیز از لزوم بازنگری در مباحث مهندسی صنایع گفته و بر پر رنگ شدن دوره های کارورزی و کارآموزی تاکید می کند. همچنین در این شماره، لیست اعضای حقیقی جدید و تمدید عضو شده درج شده است و اعضای حقوقی جدید انجمن مهندسی صنایع ایران معرفی شده اند.


خبرنامه مهندسی صنایع در ایستگاه 80

خبرنامه 80

هشتادمین شماره خبرنامه انجمن مهندسی صنایع ایران ویژه مرداد 95 منتشر شد. در این شماره مطالب متنوعی در قالب گزارش، خبر و مقاله گنجانده شده است از جمله از صعود ایران در شاخص عملکرد لجستیک می خوانیم و ضمن اطلاع از رویدادهای آتی، با بازاریابی عصبی آشنا می شویم.


خبرنامه صدا

خبرنامه مهندسی صنایع

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

  • آگهی دعوت به همکاری

خرید کالای ایرانی؛ افزایش و توسعه کسب و کار ایرانی

انجمن در شبکه های اجتماعی

عضویت خبرنامه

اعضای هیات مدیره

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا