ادامه مطلب: دعوت به همکاری پاره وقت

جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت از دانشجویان و دانش آموختگانی که با هر یک از حوزه های زیر آشنایی دارند، دعوت به همکاری پاره وقت نموده است:

ادامه مطلب: هم آموزی دوازدهم: چیستی TRIZ و نوآوری نظام یافته

دوازدهمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع بعد از ظهر پنجشنبه اول آبان، ساعت 19 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: استخدام مدیر تولید و مسئول انبار

یک تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی واقع در شرق تهران (خیابان دماوند) از دانش آموختگان واجد شرایط دعوت به همکاری در سمت های زیر نموده است:

ادامه مطلب: فراخوان دستاوردهای موثر در اقتصاد اسلامی

جایزه سالیانه ۲۰۲۱ بانک توسعه اسلامی با موضوع دستاورد های موثر در اقتصاد اسلامی برگزار می شود و ارائه طرح و ایده ها تا 10 آذرماه سال جاری امکان پذیر است.

ادامه مطلب: هم آموزی یازدهم: نانوفناوری و کاربردهای آن در صنایع و علوم

یازدهمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع ظهر چهارشنبه 16 مهر، ساعت 13 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: استخدام کارشناس بهبود فرایند

یک شرکت فعال در زمینه مهندسی صنایع از دانش آموختگان دارای 2 سال سابقه کار مرتبط با مدل سازی و بهبود فرایندهای کسب و کار دعوت به همکاری نموده است:

ادامه مطلب: هم آموزی دهم: جایگاه مهندسی صنایع در حل مسائل سازمانی

دهمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع عصر پنجشنبه 10 مهر، ساعت 16 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: دعوت به همکاری با 5 سال سابقه کنترل پروژه

یک توليدکننده فراورده های چوبی در استان خوزستان از میان مهندسین صنایع دارای 5 سال سابقه اجرایی در کنترل پروژه های صنعتی استخدام می کند:

ادامه مطلب: استخدام مهندس صنایع مسلط Primavera

یک شرکت فعال در حوزه انرژی مستقر در خیابان پاسداران از دانش آموختگان مهندسی صنایع جهت فعالیت در بخش برنامه ریزی و کنترل پروژه های مهندسی، دعوت به همکاری نموده است: