ادامه مطلب: استخدام مهندس صنایع در 6 ردیف شغلی

تولیدکننده لوازم خانگی در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان از برادران دانش آموخته مهندسی صنایع با حداقل دو سال سابقه کار برای 6 موقعیت شغلی دعوت به همکاری نموده است:

ادامه مطلب: سه شنبه: نگاه اجمالی به بورس و چالش های مرتبط

چهارمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع روز سه شنبه 14 مرداد- ساعت 18 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: دعوت به همکاری پروژه ای

یک مرکز پژوهشی فرصت همکاری پروژه ای در حوزه تحلیل داده و هوش مصنوعی را فراهم کرده است.

ادامه مطلب: فراخوان مقاله کنفرانس پیشرفت ها و روندهای آینده صنعت خودرو

کنفرانس پیشرفت ها و روندهای آینده در صنعت خودرو (AIRAFT2020)، روزهای 29 و 30 مهرماه ۱۳۹۹ توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و با حمایت ارکان اصلی صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و همراهی دانشگاه های برتر ایران برگزار می شود.

ادامه مطلب: بسته جهش تولید باز شد

بسته جهش تولید بسته ماهیت آموزشی مشاوره ای دارد و کاملا کاربردی و نتیجه گرا و مبتنی بر درس آموخته ها همکاری سازمان مدیریت صنعتی با بنگاه ها طراحی شده است.

ادامه مطلب: لینک و نکات حضور در کارگاه بین المللی مهندسی صنایع

حتما پیش از آغاز کارگاه وارد اتاق جلسه شوید تا از وجود نرم افزار های لازم در سیستم خود مطمئن شوید. ارائه به زبان انگلیسی خواهد بود. اما سوالات شرکت کنندگان ترجمه خواهد شد.

ادامه مطلب: کارگاه بین المللی مهندسی صنایع

انجمن مهندسی صنایع ایران با همکاری دانشگاه خوارزمی یک کارگاه آموزشى بین المللی برگزار می کند.

ادامه مطلب: صدور گواهی عضویت برای اعضای انجمن

به جهت حفظ سلامت اعضای محترم انجمن مهندسی صنایع ایران، ارسال کارت عضویت با توجه به پروتکل های بهداشتی به بعد از رفع نگرانی های موجود موکول می گردد و جهت تسریع در امور مرتبط با عضویت، گواهی عضویت برای متقاضیان ایمیل می شود.

ادامه مطلب: جذب کارشناس و مدیر پروژه

یک مرکز پژوهشی دانشگاه تهران جهت انجام پروژه های زمان سنجی و برآورد نیروی انسانی مبتنی بر فرایند، از متخصصین دارای شرایط زیر دعوت به همکاری نموده است: