ادامه مطلب: هم آموزی 23: علم داده و فرصت های شغلی پیش رو

بیست و سومین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع شنبه 27 دی ماه، ساعت 18 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: looking for Venture Capital Principal

He/She must have good business insight, startup understanding, and enough experience in investment deal-making, also startup due diligence, business evaluation, financial analysis, startup valuation, negotiation, and familiarity with investment contract.

ادامه مطلب: جذب مهندس صنایع در یک پروژه ملی

نقشه راه ملی هوش مصنوعی ایران در مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تدوین خواهد شد.

ادامه مطلب: انتخابات کانون دانش آموختگان مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت

انتخابات الکترونیکی شورای مرکزی و بازرسی کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در حال اجراست و تا ساعت 21 روز جمعه 19 دی ماه ادامه دارد.

ادامه مطلب: هم آموزی 22: موفقیت حرفه ای مهندسین صنایع با رویکرد هوش مدیریت

بیست و دومین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع صبح جمعه 19 دی ماه، ساعت 11 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: جذب مهندس صنایع در 3 عنوان شغلی

شركت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) از دانش آموختگان مهندسی صنایع با 2 سال سابقه کار در عناوین شغلی زیر جذب نیرو دارد:

ادامه مطلب: دعوت به همکاری در استان فارس

از مهندسان صنایع جهت در همکاری در یک پروژه صنعتی- معدنی واقع در 60 کیلومتری جاده فیروزآباد استان فارس به سمت جم دعوت به همکاری شده است.

ادامه مطلب: جذب مهندس صنایع

یک شرکت مهندسی، مهندس صنایع (آقا) با تاکید بر 3 تا 4 سال سابقه مفید کنترل پروژه در حوزه های معدنی و صنعتی برای فعالیت در تهران جذب می کند.

ادامه مطلب: دعوت به مشارکت در جشنواره برگزیدگان مهندسی صنایع

جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران فرصتی مغتنم برای دیده شدن تلاش های ارزشمند جامعه مهندسی صنایع کشور در هر نقطه ای از داخل و حتی خارج از کشور است

زیر مجموعه ها