صفحه اصلیاخبارعضویت ایرانول در انجمن مهندسی صنایع ایران

عضویت ایرانول در انجمن مهندسی صنایع ایران

شرکت نفت ایرانول در راستای مسئولیت اجتماعی خود به انجمن مهندسی صنایع ایران پیوست.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این شرکت در زمینه فرآوری و عرضه انواع روانکار مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیتی فعالیت می کند.

عضویت شرکت نفت ایرانول در انجمن مهندسی صنایع ایران بنا براین گزارش، شرکت ایرانول در نتیجه خصوصی سازی واحد های روغن سازی پالایشگاه های تهران و آبادان در آذرماه سال 1381 تاسیس شد و هم اکنون در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی به فعالیت خود ادامه می دهد.

این گزارش می افزاید، این شرکت در راستای حضور موثر در بازار داخل کشور و بازارهای منطقه ای و جهانی ضمن بهره گیری از دانش و فناوری های نوین، حفظ ثبات کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان، تلاش های مستمری را پیگیری نموده و در این راستا موفق به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و اخذ تاییدیه شرکت های معتبر جهانی در زمینه ساخت تجهیزات و قطعات برای روغن های خودرو (اعم از بنزینی، دیزلی و روغن دنده خودرو) شده است.

خط مشی مدیریت یکپارچه شرکت نفت ایرانول از جمله تاییدیه ها و گواهینامه ها مدیریتی اخذ شده می توان به دریافت جایزه ملی تعالی سازمانی و جایزه تعالی صنعت پتروشیمی اشاره کرد، ضمن اینکه موفق به دریافت تایید استقرار 6 استاندارد سیستم مدیریتی شده است که به شرح زیر است:

 1. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت صنعت خودروسازی (ISO/TS 16949:2009)
 2. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2008)
 3. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی (ISO/TS 29001:2010)
 4. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ها (ISO/IEC 17025)
 5. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18001:2007)
 6. گواهینامه استاندارد سیستم مدیریتی محیط زیستی (ISO 14001:2004)

گفتنی است ایرانول در زمینه ساخت تجهیزات و قطعات تاییدیه شرکت VOITH آلمان، تاییدیه MTU، تاییدیه Reach کانادا، تاییدیه VOLVO، تاییدیه ICS برای محصولات دریایی و تاییدیه MAN را اخذ کرده است.

لازم به ذکر است سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و آستان قدس رضوی سهامداران شرکت نفت ایرانول هستند و در حال حاضر مهندس عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت می باشد.

یادآور می شود طبق اساسنامه انجمن مهندسی صنایع ایران، همه سازمان ها و شرکتهایی که در زمینه های علمی و پژوهشی مرتبط با مهندسی صنایع فعالیت دارند می توانند به عضویت انجمن مهندسی صنایع ایران درآیند و از مزایای عضویت بهره مند شوند. مراحل و فرم های عضویت حقوقی از طریق نشانیiiie.ir/form قابل مشاهده و دریافت است.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

رویدادهای مرتبط

 • سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و سیستم­ها
 • آغاز ثبت نام در 31مین جشنواره بین المللی خوارزمی
 • فراخوان مقاله
 • شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
 • سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا