صفحه اصلیاخباراستقبال از محورهای گردهمایی 46

استقبال از محورهای گردهمایی 46

46 مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران و با حضور پروشور جامعه مهندسین صنایع برگزار شد.

بنابر این گزارش، در این گردهمایی دکتر محمدرضا رسولی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران به تشریح تجربه اتحادیه اروپا در پیاده سازی لجستیک هوشمند پرداخت.

در ادامه در پنلی متشکل از دکتر سید جعفر سجادی و دکتر میرسامان پیشوایی، دو تن از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران به پیشرفت های اخیر در برنامه ریزی غیرقطعی و بهینه سازی استوار بررسی می شد.

در قسمت پایانی این گردهمایی، دکتر سید علی ترابی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران، موضوع مدیریت بحران در تداوم کسب و کار را ارائه نمودند.

گفتنی است این گردهمایی که دومین نشست از نشست های پنجگانه کنفرانس چهاردهم بود، حضور اساتید، دانشجویان و سایر اعضای جامعه مهندسین صنایع کشور از دانشگاه ها و سازمان های مختلف چشمگیر بود،

بنابر این گزارش، در یکی دیگر از بخش های این گردهمایی، سلسله نشست های انتقال تجربه دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان یکی از نوآوری ها و ارزش های خلق شده در این دانشکده معرفی شد و در پایاناساتید و مهمانان از غرفه های جانبی گردهمایی بازدید به عمل آوردند.

47مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران، روز یکشنبه 5 آذر برگزار می شود و علاقمندان جهت اطلاع از محورهای گردهمایی و ثبت نام رایگان می توانند به نشانی evand.com/meeting مراجعه نمایند.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا