صفحه اصلیاخبارراهکارهای پیشنهادی برای مسائل راهبردی صنعت

راهکارهای پیشنهادی برای مسائل راهبردی صنعت

پنجاه و هفتمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران با همکاری شورای انجمن های علمی ایران روز دوشنبه، دوم دی ماه از ساعت 16 تا 19 در دانشگاه خاتم برگزار می شود.

بنابر این گزارش، در این گردهمایی با عنوان مسائل راهبردی صنعت کشور و راهکارهای پیشنهادی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور خواهد یافت.

در ابتدای نشست، دکتر مهدی صادقی نیارکی پیرامون هر یک از محورهای ذیل نکاتی را بیان می نماید و پس از آن، شرکت کنندگان حاضر در جلسه پیشنهادها و راهکار‌های خود را در خصوص محورها به صورت خلاصه بیان می کنند.

  1. راهکارهای کاهش هزینه تمام شده تولید (مدیریت بهینه افزایش هزینه تولید؛ بررسی تاثیر ادغام بنگاه ها و ...)
  2. بررسی مدل و روش های جدید تأمین منابع مالی و نحوه اجرایی شدن این ابزارها برای واحدهای تولیدی؛ با تمرکز بر تولیدات سرمایه ای نظیر صنایع ریلی، ماشین سازی و تجهیزات
  3. بررسی دورنمای صنعت کشور در دهه 1400 و شناسایی چالش ها و فرصت های پیش رو‌
  4. روش های تحریک تقاضا برای کالاهای سرمایه‌ای در سال 1399
  5. توسعه نگاه صادراتی در بخش تولید (‌سیاستگذاری، برنامه ریزی و اجرا)
  6. راهکارهای نوین احیا یا تکمیل ظرفیت واحدهای صنعتی

 

به همین منظور از صاحب نظران و متخصصین و اعضای محترم هیات مدیره انجمن های علمی جهت شرکت در این گردهمایی دعوت به عمل می آید.

حضور در نشست تخصصی برای عموم علاقمندان فراهم است و جهت برنامه ریزی مناسب درخواست می شود از طریق نشانی evand.com/meeting57 اعلام حضور شود.

لازم به ذکر است مسیر دسترسی به دانشگاه خاتم از طریق میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان حکیم اعظم، پلاک 30 فراهم می باشد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا