صفحه اصلیاخباربازار کاراستخدام کارشناس فنی و برنامه ریزی

استخدام کارشناس فنی و برنامه ریزی

یک شرکت فعال در زمینه ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت (ISO) و همچنین استاندارد محصول اتحادیه اروپا (CE)، برای تکمیل کارشناسان فنی خود، کارآموز جهت استخدام جذب می نماید.

بنابر این گزارش، شغل مورد نظر کارشناس فنی و برنامه ریزی می باشد و به جهت تمام وقت بودن، متقاضیان می بایست دانش آموخته یا در شرف فارغ التحصیلی در رشته های مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم و رشته های مشابه باشند.

بنابر اعلام، ماه اول فعالیت صرفا جنبه آموزشی و ارزیابی داشته و پس از آن در صورت تایید توانمندی های کارآموزان، قرارداد همکاری منعقد می شود.

این گزارش می افزاید: قسمت اصلی وظایف کارشناس فنی و برنامه ریزی، کنترل مدارک فنی و رفع ایراد آنها، تنظیم برنامه ممیزی، ارتباط با کارشناسان و ممیزین و انجام پیگیری های لازم در همین ارتباط است. لذا برخورداری از حوصله و صبر لازم از جمله ویژگی های ضروری می باشد.

علاقمندان می توانند مشخصات و درخواست خود را به پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایید تا مستندات و فرم پرسشنامه برای آنها ارسال شود.

لازم به ذکر است، این فرصت دعوت به همکاری، جنبه گذراندن واحد کارآموزی دانشگاه را ندارد.

گفتنی است فرصت انعکاس پیام ها و فراخوان های صاحبان کسب و کار در حوزه های مرتبط را سایت انجمن مهندسی صنایع ایران فراهم است.

بازار کار

فراخوان مقاله

چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

پانزدهمین همایش دانشجویی مهندسی صنایع

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

رویدادهای مرتبط

  • سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و سیستم­ها
  • آغاز ثبت نام در 31مین جشنواره بین المللی خوارزمی
  • فراخوان مقاله
  • شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
  • سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا