صفحه اصلیاخباراخبار مراکز علمیآموزش مدیریت در ایران باید سیستمی باشد

آموزش مدیریت در ایران باید سیستمی باشد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر آموزش مدیریت در ایران سیستمی شود نتایج خوبی برای کشور حاصل می شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران به نقل از شاتا، مهندس نعمت‌زاده در کنفرانس بین‌المللی مدیریت صنعتی گفت: با وجود رشته های تخصصی در زمینه مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فنی و تخصصی و مدیریت رقبا، بحث مدیریت رونق بیشتری پیدا کرد.

وی افزود: اگر پایه مدیران ما صنعتی شود می توانند به مسائل فنی و مدیریتی اشراف داشته باشند

نعمت زاده گفت: صنعت پیچیده ترین بخش مدیریت را می طلبد زیرا با منابع مالی و انسانی و علمی سر و کار دارد. همچنین مدیر صنعتی باید به مسائل بازرگانی اشراف کامل داشته باشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مدیر صنعتی باید به کیفیت کالای تولیدی، مشتری محوری و محیط زیست حساس و خلاق و نوآور باشد.

بنابر این گزارش، طی دو روز برگزاری این کنفرانس پنل‌های تخصصی برگزار می شود و مقالاتی در زمینه رونق صنایع کوچک و متوسط با سازماندهی خوشه صنعتی و زنجیره تأمین و رتبه‌بندی استراتژی‌های توسعه پایدار، صنعت گردشگری استان‌های شمالی و ... ارائه خواهد شد.

یاد آوری می شود وزیر صنعت، معدن و تجارت در این کنفرانس از دکتر میرمهدی سیدی اصفهانی، استاد دانشکده مهندس صنایع دانشگاه امیرکبیر و دکتر محمد مدرس یزدی، استاد دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف به عنوان مدیران برتر صنعتی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آورد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا