چاپ
دسته: اخبار مراکز علمی
انجمن مهندسی صنایع ایران

کنفرانس پیشرفت ها و روندهای آینده در صنعت خودرو (AIRAFT2020)، روزهای 29 و 30 مهرماه ۱۳۹۹ توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و با حمایت ارکان اصلی صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و همراهی دانشگاه های برتر ایران برگزار می شود.

این کنفرانس، در تمامی زمینه های علمی و مهندسی مرتبط با صنعت خودرو در کل زنجیره آن- از سطح سیاست گذاری تا سطوح عملیاتی (شامل علوم انسانی، مهندسی و طراحی صنعتی)- مقاله علمی می پذیرد.

زمینه‌های مختلف مورد نیاز برای پیشرفت صنعت خودرو در گام دوم، در کل زنجیره ارزش افزوده (از طراحی و تولید مواد اولیه، قطعات و مجموعه‌ها تا خودرو، فروش و کلیه خدمات مورد نیاز مشتری و صنعت) در سطوح مختلف کلان و خرد (صنعتی، ملی و بین‌المللی) در این کنفرانس در دو شاخه اصلی زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

 

الف) سیاست گذاری علم، فناوری و نوآوری

 

ب) علوم مهندسی و فناوری‌ های نوین

 

آخرین مهلت ارسال مقالات کامل، 30 مردادماه 99 در نظر گرفته شده است.

برترین مقالات در همه گروه های تخصصی، با نظر کمیته های علمی در مجلات معتبر داخلی دارای نمایه ISC چاپ خواهد شد. همچنین جوایزی برای برترین آثار علمی و صنعتی ارائه شده به انتخاب کمیته علمی کنفرانس و از طریق صاحبان صنعت به دارندگان مقالات برتر اهدا خواهد شد.

محققان، صنعتگران، متخصصان و مبتکران علاقه مند، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس به آدرس الکترونیکی airaft.iust.ac.ir مراجعه و یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمایند.

b_608_0_16777215_00_images_36d3b5da-dd0b-4632-81ce-032a350d8ba9.jpg