ادامه مطلب: دفاع از رساله ارائه مدلی جهت بهینه سازی سیاست قیمت گذاری و بازپرسازی محصولات منسوخ شدنی

روز یکشنبه، حسن زمانی باجگانی، دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع- مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی، از رساله خود با عنوان ارائه مدلی جهت بهینه سازی سیاست قیمت گذاری و بازپرسازی محصولات منسوخ شدنی به راهنمایی دکتر محمدرضا غلامیان به صورت مجازی دفاع خواهد کرد.

ادامه مطلب: دعوت به همکاری در شهرهای مشهد و کرمان

سازمان نروژی امور پناهندگان جهت پروژه های درآمدزایی خود برای خانواده های آسیب پذیر در شهرهای مشهد و کرمان، در سمت دستیار امرار معاش (کسب و کار) Livelihoods and Food Security Assistant نیرو جذب می کند.

ادامه مطلب: استخدام کارشناس کنترل پروژه

شرکت ارتباط فردا از دانش آموختگان مهندسی صنایع جهت انجام امور مربوط به کنترل پروژه های سازمانی و آماده سازی گزارش‌های مدیریتی دعوت به همکاری در پارک فناوری پردیس نموده است:

ادامه مطلب: استخدام کارشناس هوش تجاری

شرکت ارتباط فردا از دانش آموختگان مهندسی صنایع جهت تهیه و ایجاد داشبوردهای مدیریتی دعوت به همکاری در پارک فناوری پردیس نموده است:

ادامه مطلب: انتشار کتاب مقدمه ای بر مشاوره مدیریت

کتاب مقدمه ای بر مشاوره مدیریت توسط دکتر بابک جوادی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران به چاپ رسید.

ادامه مطلب: تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ از دست دادن پدر

جناب آقای مهندس غلامرضا مقیمی، بازرس گرامی انجمن، با نهایت تاسف و تاثر درگذشت پدر عزیزتان را تسلیت عرض می نماییم و از درگاه خداوند تعالی برای روح آن سفر کرده، شادی و رحمت واسعه الهی و برای شما و خانوده محترم صبر و شکیبایی مسالت می نماییم.

ادامه مطلب: فرصت همکاری

از سوی دانش آموخته عزیزمان به منظور تکمیل تیم های مدیریتی و کارشناسی شرکت هایی که با ایشان همکاری دارند، فرصت های شغلی زیر در دسترس است.

ادامه مطلب: دعوت به همکاری در حوزه منابع انسانی

شرکت مهندسین مشاور Monenco از دانش آموختگان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با حداقل دو سال سابقه کار مرتبط دعوت به همکاری در سمت کارشناس ارشد توسعه منابع انسانی نموده است:

ادامه مطلب: دعوت به همکاری با مشاوران مدیریت

شرکت مشاوره مدیریت آریانا از دانشجویان و دانش آموختگان مهندسی صنایع دعوت به همکاری پاره وقت و تمام وقت نموده است:

زیر مجموعه ها