ادامه مطلب: فراخوان کتب تالیفی و ترجمه ای مهندسی صنایع

اگر طی سه سال اخیر (1398، 1399 یا 1400)، کتابی مرتبط با دانش مهندسی صنایع چاپ کرده اید، از شما دعوت می شود جهت شرکت در سومین جشنواره انجمن مهندسی صنایع ایران اقدام نمائید.

ادامه مطلب: انسانی صادق درگذشت

مهندس ابراهیم صادقی نقندر، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت پس از سال ها تلاش پدرانه برای آموزش و اعتلای مهندسی صنایع، روز سه شنبه 23 شهریور 1400 رخ در نقاب خاک کشید.

ادامه مطلب: استخدام مهندس صنایع

شرکت پالایش میعانات گازی آديش جنوبی، از دانش آموختگان دانشگاه های تراز با 5 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز جهت سمت های کارشناس و کارشناس ارشد کنترل پروژه دعوت به همکاری در تهران نموده است.

سکانداری عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور را تبریک عرض نموده و توفیقات ایشان را آرزومندیم.

ادامه مطلب: چهارشنبه: یاد داشت مقام علمی دکتر امین ناصری

دانشکده مهندسی صنایع و سیستم های دانشگاه تربیت مدرس‌ جهت گرامیداشت مقام علمی استاد فرهیخته، شادروان دکتر محمدرضا امین ناصری، مراسمی را با مخاطب جامعه مهندسی صنایع کشور روز چهارشنبه 24 شهریور از ساعت 18 تا 19:30 با سخنرانی تعدادی از همکاران و دانش آموختگان آن فقید برگزار می کند.

ادامه مطلب: سه شنبه: تاثیر کرونا بر زنجیره تامین و تجارت خارجی

بعد از ظهر سه شنبه ساعت 16 تا 18 با حضور یک متخصص حوزه بازرگانی خارجی به تاثیرات ناشی از گسترش ویروس کرونا بر زنجیره تامین و تجارت خارجی پرداخته خواهد شد.

استقرار دانش آموخته مهندسی صنایع در حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور را تبریک عرض نموده و آرزوی سربلندی در اتخاد تدابیر مناسب برای حل مشکلات کشور می نمائیم.

همکاری نزدیک عضو پیوسته انجمن مهندسی صنایع ایران با وزیر صنعت، معدن و تجارت را ارج نهاده و برای ایشان آرزوی موفقیت می نمائیم.

حضور شایسته 2 دانش آموخته مهندسی صنایع در مقام عالی وزارتخانه های جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می نمائیم و آرزو داریم در سایه الطاف الهی همچون گذشته منشاء خدمات ماندگار به ایران باشند.

زیر مجموعه ها